Kayseri Kalıpçı & Kayseri Kalıp Ustası & Kayseri İnşaat Kalıp

Kayseri kalıpçı , kayseri kalıp ustası , kayseri inşaat kalıpçısı ve kayseri çatı yapımı firması.

KAYSERİ ÇATI

Kayseri çatı yapan firmalar için yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile kayseri ve çevre illerdeki siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Geniş ekipmanlar yeni çatı sistem çözümler ile istek ve arzularınızı karşılamaya hazırız. Neler yapıyoruz biraz bahsedelim.

Kayseri çatı yapımı denilince ilk akla gelinen firmalardan olmamız geçmişte yaptığımız çalışmalar bize en iyi referanstır. Kayseri ve çevresinde referanslarımızın sayısı oldukça fazladır. Binaların en önemli yapıları çatılarıdır. Binayı her türlü dış olumsuzluklardan koruyan çatılar yapıların olmazsa olmazıdır. Binaları hem koruyan hem de binaların görsel olarak şık olmasını sağlayan çatıların yapımı kullanıldıkları malzemeye göre çeşitli şekillerde olabilirler. Hangi tür olursa olsun bir binanın çatısı yapılmadan önce bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat ederek sağlam kalitede çatılar yapılabilir. Çatı iskelet yapımı sağlam bir binanın yapılmasında akla ilk gelen kısımdır. Binanın çatısının sağlam olması için öncelikle çatı iskeletinin doğru ve düzgün şekilde yapılması gerekir. Çatının sağlam olabilmesi için kaliteli dayanıklı malzemeden çatı iskeletinin yapılması çok önemlidir. Çatının düşmeden durması ve dayanıklı bir yapıda olması için çatı iskeletinin de o derecede sağlam ve kaliteli olması gerekir. Gerekli ölçümlerin en iyi şekilde yapılarak doğru yöntemlerle ve kaliteli malzemelerle çatı iskeleti en iyi şekilde yapılmalıdır.

KAYSERİ ÇATI TAMİRATI VE ONARIMI

Kayseri çatı tamiratı veya kayseri çatı onarımı işiniz mi var ? bunu biz halledebiliriz. Binayı yağış ve başka atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı dşayetlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir.

KAYSERİ ÇATI TADİLATI

Kayseri Çatı tadilatı genellikle bina montalama ile birlikte yapılan uygulamalardır. Çatı tadilatından öncesinde baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. bütün çatı elemanları uzman ekibimiz tarafından en küçük ayrıntılara kadar ilgili bir şekilde incelenmektedir.

KAYSERİ KALIP

iletişim

Halil DAYLAK +90 533 454 4313

Adem DAYLAK +90 533 410 32 63

× Kayseri İnşaat Kalıp Ve Çatı Ustası